Twilight форум за фенпири!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


When you can live forever, what do you live for?
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Интервюта

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
bella_edward

bella_edward


Брой мнения : 50
Join date : 12.04.2009
Age : 34
Местожителство : Sofia

Интервюта Empty
ПисанеЗаглавие: Интервюта   Интервюта I_icon_minitimeСъб Апр 25, 2009 7:24 pm

Роб за клюките около него
Интервюта 090113-robert-pattinson_widec

Q: Чух че следиш клюките около себе си в Интернет?
Rob:Дам чета и си мисля че всичко това са глупости. Помислих си,” Господи, приличам на загубеняк”.
Q: Значи не е вярно?
Rob:Е, правя го по някой път. Преди го правех повече... Гледам само негативните неща. Просто искам да знам кой казва отрицателни неща и просто да им запомня името.Записвам си ги в черната книжка. (Смее се)
3. Вярно ли е че си завел фен на вечеря?
Rob:Вярно е да.
Q:Източник от сета на „Новолуние” каза че не миришеш добре и че не се къпеш?
Rob:Дори не съм бил там още!
Q: Знаеш ли че същите клюки се въртяха и около Zac Efron , преди не много време? Rob:Наистина? На мен ми изглежда,че мирише добре (Смее се). И дам къпя се.
Q. Също така прочетох че си се ударил с уличен знак докато сте снимали?
Rob:Всъщност това ми го казаха тази сутрин. И аз „Какво?” Много скучна история.
Q: Преди малко гледах видео интервю с Ryan Reynolds , в което той те нарече „мечтан”:и че с удоволствие ще работи с теб.
Rob: Наистина? (Засрамен Смях)
Q:Има ли някой с който би искал да работиш?
Rob:Ryan Reynolds!(Смее Се)... Винаги съм искал да работя с Benicio Del Toro. Мисля че е невероятен. И още мног много хора.
Върнете се в началото Go down
http://Twilight39.piczo.com
bella_edward

bella_edward


Брой мнения : 50
Join date : 12.04.2009
Age : 34
Местожителство : Sofia

Интервюта Empty
ПисанеЗаглавие: Келан Нарича Роб по - малката си сестричка   Интервюта I_icon_minitimeСъб Апр 25, 2009 7:29 pm

Интервюта Ukbliss1

Келън изпадна в смях като видя някои манекенски снимки на Роб,дори го нарече по-малката ми сестра.Ето видеото:
https://www.dailymotion.com/video/x8sflc_kellan-talks-rob_shortfilms
Върнете се в началото Go down
http://Twilight39.piczo.com
bella_edward

bella_edward


Брой мнения : 50
Join date : 12.04.2009
Age : 34
Местожителство : Sofia

Интервюта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюта   Интервюта I_icon_minitimeСъб Апр 25, 2009 7:30 pm

Ники Риид- аз трябва да ненавиждам моята приятелка!

" Аз трябва да мразя приятелката си Кристен Стюарт, във филма «Новолуние»
Розали в дейтвителност изпитва силна ненавист към Бела.Не трябва да си само най- красивата жена в света във филма, защото това не е конкурс за красота - казва тя. Геройнята и е една от най любимите персонажи в книгата на Стефани Майер. Но, в наши дни, Ники Рид отново е готова да застане пред милионните си фенове за да я мразят за ролята й. «Розали изпитва действителноно силна ненавист към Бела», смее се 20-годишния холивудски ветеран, която се връща на снимачната площадка.
Върнете се в началото Go down
http://Twilight39.piczo.com
bella_edward

bella_edward


Брой мнения : 50
Join date : 12.04.2009
Age : 34
Местожителство : Sofia

Интервюта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюта   Интервюта I_icon_minitimeСъб Апр 25, 2009 7:45 pm

Зад кулисите на ‘Новолуние’



Върнете се в началото Go down
http://Twilight39.piczo.com
bella_edward

bella_edward


Брой мнения : 50
Join date : 12.04.2009
Age : 34
Местожителство : Sofia

Интервюта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюта   Интервюта I_icon_minitimeСъб Апр 25, 2009 8:13 pm

Глас зад кадър: Robert Pattinson от Twilight говори за слуховете, които го свързват романтично с колежката му от екрана.
Robert Pattinson: Имаше нещо такова в списанията за мен и Kristen…
Водеща: Вчерашният ден беше № 1 за ЕТ online, защото е имало над 2 милиона посещения на страницата ни относно Twilight Saga New moon exclusive, благодарим ви много, за което. Но ще става все по-интересно, защото тази вечер Теа Андрюс има важни тайни, разкрити направо на снимачната площадка на New moon!
Robert Pattinson: Ще има една сцена от сънищата на Бела, която си мисля, че никой няма да очаква…
Теа Андрюс: Трябва да ни дадеш мъничка подсказка…
Глас зад кадър: Тайна № 1 - Бела има кошмар, за който Robert Pattinson казва, че ще ви шокира.
Robert Pattinson: Едуард е един вид демон… Нещо, за което най-вероятно ще си кажете: “Какво?! Не?! Той не може да направи това!” Така че надявам се, доста хора ще се изненадат и стреснат от нея…
Kristen Stewart: Той има шанса да бъде малко по-страшен в сцените със сънищата й. Не така перфектен…
Глас зад кадър: Тайна № 2 - Джейкъб, изигран от Taylor Lаutner, става мотирист.
Taylor Lаutner: Имам луди умения…
Теа Андрюс: И Kristen също кара с теб, нали?
Taylor Lаutner: Хах, аз карам, тя катастрофира…
Глас зад кадър: Тайна № 3 - в книгата Едуард си тръгва, за да предпази Бела, но за продължението на големия екран на Здрач режисьорът Chris Weitz казва, че ще бъдат добавени 85 специални компютърни ефекта за появата на Робърт.
Chris Weitz: Защото става въпрос за филм, той се появява като видение там, където в книгата е само гласът му, но тук имаме възможност да използваме и гласа му, и негов компютърно модулиран образ, за който ще използваме CGI…
Robert Pattinson: И всъщност е доста плашещо.
Edward (Twilight): What if i’m the bad guy?
Bella (Twilight): You’re not.
Глас зад кадър: Но мечтаният романтичен вампир го няма.
Robert Pattinson: Всички мои сцени са… пфф…
Теа Андрюс: Малко си жесток…
Robert Pattinson: Хахах, имам предвид, наистина искам да изглежда обезпокойтелно и тревожно. (смее се)
Глас зад кадър: Тайна № 4 - Робърт свири на пиано в Twilight и пя в саундтрака, но ще го чуем ли в New moon?
Robert Pattinson: Не мисля така в момента. Не съм писал никакви песни напоследък така че… най-вероятно не.
Водеща: И има още една тайна, която ще ви разкрием. Ето я и последната тайна от ексклузивното ни посещение на снимачната площадка.
Robert Pattinson: Казах нещо за мен и Kristen за едно списание преди няколко дни…
Глас зад кадър: Свързват Robert Pattinson с много холивудски старлетки включително и партньорката му от екрана Kristen Stewart. Последната тайна е - те са платонични приятели!
Теа Андрюс: Ако дори говориш с едно момиче, тя ти е гадже…
Robert Pattinson: В реалността да. Наистина е странно и особено когато става въпрос за хора, които не са известни…
Водеща: Сега те са големи имена, но не винаги е било така. В шоуто ни в понеделник ще ви покажем каста преди да станат известни!
Върнете се в началото Go down
http://Twilight39.piczo.com
bella_edward

bella_edward


Брой мнения : 50
Join date : 12.04.2009
Age : 34
Местожителство : Sofia

Интервюта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюта   Интервюта I_icon_minitimeСъб Апр 25, 2009 8:21 pm

Водеща: Summit имат най-секси вампира, появявал се на големия екран през последните години – феноменът Робърт Патинсън в Здрач.

Водещата прегръща Роб: Радвам се да те видя!

Роб: Аз също!

Глас зад кадър: Миналата година заради Здрач жени от целия свят се влюбиха във вампир. Само Гугъл отчита повече от 81 милиона търсения за филма.

Робърт: Сякаш има невероятна… постоянна жажда… (визира Twilight)

Глас зад кадър: Само първата книга е продадала над 10 милиона копия, а като добавим и следващите три по рафтовете в книжарниците, сагата Twilight е достигнала до повече от 47 милиона читатели в целия свят.

Тейлър: Това е феномен!

Глас зад кадър: Филмът събра приходи от 380 милиона, докато беше в боксофисите.

Робърт: Последният филм беше… един вид успех.

Глас зад кадър: И донесе мигновено слава на звездата на Здрач Робърт Патинсън.

Робърт: Доста трудно е, защото като видиш всички тези хора, си мислиш - по един или друг начин трябва да ги зарадвам…

Глас зад кадър:Сега само едно-единствено шоу може да ви отведе на снимачната площадка на Новолуние във Ванкувър…

Водеща: По-различно ли е този път?

Роб: Да!

Глас зад кадър: Пет месеца след Здрач заедно с феновете навсякъде по света, изгаряме от нетърпение.

Робърт: В деня преди да започнем снимки, умирах от страх!

Глас зад кадър: Заедно с Робърт се завръщат Кристен Стюарт и Тейлър Лаутнър.

Тейлър: Към нас има огромни очаквания…

Глас зад кадър: Но как стоят нещата с реалния човек зад вампирските зъби на Едуард? Робърт е едва на 22, може да си го спомняте го от Хари Потър, но Здрач наистина го постави в светлината на прожекторите. Неговата любов е Бела – Кристен Стюарт, 19-годишна, която дебютира с Panic Room с Джоди Фостър. Тя твърди, че продължението ще е дори още по-хубаво.

Кристен: Казахме си - всички го очакват, затова нека го направим колкото се може по-добре.

Глас зад кадър: Нейният най-добър приятел във филма – Джейкъб – в ролята Тейлър Лаутнър. Той е 17 годишен, но не е просто безстрашет актьор, а и световен шампион по бойни изкуства. Новолуние се очаква в кината през ноември.

Робърт: Наистина се надявам да постигнем успех. Както си мислех и предния път. Надявам се да успеем. Всеки си знае работата и видяното от мен е невероятно.

Водеща: Очаквайте още от интервютата ни с вампира, върколака и любовния триъгълник, знам, че ви подлудяват, аз също признавам, че ме подлудяват.

Джейкъб в отрязък от филма: Кажи ми нещо… Харесваш ме, нали?

Глас зад кадър: Истината за любовния им живот както на големия екран, така и извън него…

Водеща: Бяхме на снимачната площадка за още ексклузивни интервюта с вампира и върколака.

Роб: Ето ме отново да съсипвам живота й още веднъж.

Глас зад кадър: Новолуние започва с любовен триъгълник.

Джейкъб в момент от филма: Кажи ми нещо… Харесваш ме, нали? Аз няма да се откажа!

Глас зад кадър: Това е класическа история за младежка любов с нейните обрати, Бела обича вампира, но не може да го има.

Роб: Тя опитва да преодолее чувствата си към мен, но аз се превръщам в пристратеност.

Водеща: Колко моменти с Едуард и Бела заедно ще видим?

Кристен: Ще видите повече Робърт Патинсън, отколкото сте очаквали.

Водеща: Вампирът на Бела се завръща след като я оставя съсипана и почти мъртва, но сега Едуард се появява само в сънищата й.

Роб: Колкото по-рядко се връщам, толкова повече тя си мисли, че ще приеме компромиса.

Глас зад кадър: Компормисът? Приятелят на Бела, Джейкъб, който наистина я обича.

Бела в момент от филма: Джейк, моля те не прави това.

Джейкъб в кадър от филма: Заради него е, нали? Виждам…

Роб: Почувствах се подтиснат заради Джейкъб, защото той среща любовта на живота си, но накрая си остава резерва.

Глас зад кадър: В Новолуние Джейкъб открива, че е върколак. Тейлър е наддал 15 кг мускулна маса – причината е, че или трябваше да порасне, или да напусне филма.

Въпрос към Тейлър: Какво беше за теб цялото това време? Споменаваха се разни имена на други актьори. Как се чувстваше?

Тейлър: Започнах да тренирам и да правя всичко нужно.

Глас зад кадър: ОК, всички очаквате истината за любовния живот на Тейлър.

Водеща: Имаш ли приятелка?

Тейлър: Нека изясним това веднага.

Водеща: Нямаш ли гадже?

Тейлър: Не.

Глас зад кадър: В един репортаж се споменава, че Тейлър няма да излиза с момичета, докато не стане на 28.

Тейлър: Не мога да излизам по срещи, докато не навърша 28? Не зная, получи ли се рима? Ха-ха. Не, беше само шега. Определено не е вярно!

Въпрос: Ако дори говориш с едно момиче, тя ти е гадже…

Роб: Това се случваше и преди. (смее се)

Въпрос: Ако имаш сестра, с кого би искал да излиза – с Едуард или с Джейкъб?

Роб: Хахах, Едуард е по-богат. (смее се)

Водеща: Подготвили сме ви още интересни видеа утре, когато Робърт ще отговори на слуховете за любовен романс с колежката му във филма Кристен.

Благодарности на Elentari за основата, по нея са направени корекции и допълвания!
Върнете се в началото Go down
http://Twilight39.piczo.com
rusi4kata

rusi4kata


Брой мнения : 18
Join date : 16.04.2009
Age : 29

Интервюта Empty
ПисанеЗаглавие: Кристен Стюарт за “Новолуние”   Интервюта I_icon_minitimeНед Апр 26, 2009 2:47 am

С нетърпение феновете на “Здрач”, чакаме “Новолуние”. Всички знаем, че книгата е доста различна и много тежка в сравнение с първата.
Ето какво Кристен Стюарт казва пред Лос Анжелис Таймс: “Трудно е. Почти е мрачно, почти депресиращо. Много повече е трагедията този път. Не е щастие и рози.”

В първия филм вампир захапва Бела и тя се озовава в болницата, но това не е нищо в сравнение с изоставянето от истинската любов.” (Бела) губи Едуард, което е непонятно за мен да го приема, защото това е основата на целият пръви филм” добавя Кристен.

Загубата на Едуард води до забъркването на Бела с върколаци, с нейния приятел Джейкъб Блак.Но тази загуба изглежда е възможност за Бела да израстне. “Тя се променя много” казва 18-годишната актриса.” Тя е принудена, има сили и вътрешна непоколебимост. Много хора в нейната ситуация биха казали: Добре, до тук”.

Докато Бела е затрупана с трудности в “Новолуние”, Стюарт вярва, че с опита от “Здрач”, снимането на вторият филм ще е, ако не лесно, то поне ще е ново преживяване. “Началото е различно” казва тя. “Препродукцията е различна. Не се опитвам да направя нещо. Вече е там и се връщам към него. Различно е. Това е просто продължение.”

Продължението, разбира се, вече се снима във Ванкувър и групата на новоизбраните актьори се увеличава почти всеки ден.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Интервюта Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Интервюта   Интервюта I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Интервюта
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Twilight форум за фенпири! :: Здрач :: Новини-
Идете на: